Postavke privatnosti na Svijetnamjestaja.hr
DOZVOLIZa bolje korisničko iskustvo i analizu posjeta stranice koristimo kolačiće. Za više informacija pritisnite ovdje.
Osim toga, dijelimo informacije o vašoj upotrebi naše stranice s našim partnerima na društvenim mrežama, oglašavanju i analitici koji ih mogu kombinirati s drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili kao rezultat vaše upotrebe njihovih usluga.
Besplatan prijevoz za narudžbe iznad 600 €
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00
01 888 09 93
pon-pet: 9:00-17.00

Ormar s kliznim vratima s grafikom Pariz Penelopa 205 cm - hrast riviera

Šifra artikla: 5026124
Stanje artikla: Prednarudžba
0 mišljenja
all message
dostava
Predviđen datum dostave: 20.05. - 27.05.
Prijevoz po Hrvatskoj: 0 €
osim otoka
22 1
Odabrali ste:
promjeniti
Količina (kos):
minus
plus
1320 ,00€
858 ,00
Dimenzije
2050 mm 660 mm 2150 mm
Proizvođač i jamstvo
Jamstvo
12 mjeseci
Specifikacija
Tip:
Materijali:
Korpus: laminirana ploča 22 mm
Frontovi: laminirana ploča 16 mm
Rubovi: ABS rubni
Boja: hrast riviera
Aluminijske vodilice Sevroll
Aluminijski bočni profili
Naše ocjene
Google review i Jeftinije.hr
Google review
Informacije

Garderobni ormar s kliznim vratima s grafikom Pariz Penelopa 205 cm

Otkrijte eleganciju i funkcionalnost s našim prekrasnim garderobnim ormarom s kliznim vratima s grafikom Pariz Penelopa, dimenzija 205x66x215 cm. Ovaj ormar ne samo da oduševljava svojim dizajnom, već i iznimnom praktičnošću koju donosi u svaki prostor u kojem se nalazi. Izrađen je od visokokvalitetnih materijala i savršen je izbor za sve koji cijene kombinaciju estetike i funkcionalnosti.

Impresivan dizajn i kvalitetni materijali

Ormar je izrađen od laminiranih ploča debljine 22 mm za korpus i 16 mm za fronte, što osigurava trajnost i stabilnost. S inovativnim aluminijskim vodilicama tvrtke SEVROLL i aluminijskim bočnim profilima, ormar omogućuje glatko i tiho otvaranje kliznih vrata, što doprinosi korisničkom iskustvu bez premca. Boja hrast riviera dodaje dašak prirodne topline i elegancije, koja se besprijekorno uklapa u različite unutarnje dizajne.

Estetska izvrsnost i praktičnost

Garderobni ormar Penelopa je više od samo prostora za pohranu – pravo je umjetničko djelo. Grafika Pariz donosi dašak svjetske prijestolnice mode u vaš dom, dok praktičan dizajn omogućuje optimalno iskorištavanje prostora. Unutrašnjost ormara pažljivo je osmišljena kako bi zadovoljila potrebe i najzahtjevnijih korisnika, s dovoljno prostora za odjeću, dodatke i druge osobne predmete.

Zašto odabrati garderobni ormar Penelopa?

1. Svestranost i elegancija: ormar se odlikuje dizajnom koji se odlično uklapa kako u moderne, tako i u klasične interijere. Kombinacija više boja omogućuje da ormar postane središnji komad namještaja u svakom prostoru.

2. Kvalitetna izrada: proizveden u renomiranoj poljskoj tvrtki Maridex, ormar osigurava visoke standarde kvalitete koje očekujete od vrhunskog namještaja.

3. Učinkovita organizacija: s unutarnjim rasporedom koji uključuje police i vješalice, lako ćete organizirati svoju garderobu, pri čemu će sve biti na dohvat ruke.

4. Trajni materijali: uporaba laminiranih ploča i ABS rubova osigurava dugotrajnu izdržljivost, otpornost na habanje i jednostavno održavanje.

Održivost i ekološka osviještenost

Prilikom odabira našeg garderobnog ormara Penelopa ne dobivate samo estetski izvrsno djelo, već i proizvod koji je izrađen s mišlju na okoliš. Korišteni materijali su održivi i prijateljski prema okolišu, što odražava našu predanost očuvanju prirode.

Zaključak

Ako tražite garderobni ormar koji spaja eleganciju, funkcionalnost i održivost, Penelopa je pravi izbor za vas. Njezin privlačan dizajn, kvalitetna izrada i praktične značajke svrstavaju je u sam vrh među suvremenim rješenjima za pohranu. Ne propustite priliku poboljšati svoj životni prostor s garderobnim ormarom koji neće samo ispuniti vaša očekivanja, već će ih nadmašiti. Odaberite Penelopu i doživite razliku!

MIŠLJENJA STRANAKA
Noćni ormarić Vicky - bijeli/crn
Neven (16.03.2025) : Lijep ormarić, isti kao na slici
+ več
Ormar BC-08 - siva
Mario Mihalić (15.11.2024) : Odlično. Očekujem još jedan.
+ več
Ormar BC-08 - siva
Mario Mihalić (14.11.2024) : Naručio još jedan. Lp
+ več
Ormar s kliznim vratima Haiti - 140 cm - Bijela
Stjepan (12.06.2024) : Ma jednostavno,sve super
+ več
Noćni ormarić Kentaki
Jasmina Karuza (05.05.2024) : Kentaki namjestaj jako lijepo izgleda, lako se sastavlja, Prezadovoljna sam iako je jedna došla ogrebana. Jedino bi na dostava trebala biti malo preciznija, koliko je to moguce. Gotovo cijeli dan sam cekala na dostavu. Sigurno ću još kupovat jos Kentaki namjestja.
+ več
plus
Lako se sastavlja, ćvrsta, zaista lijepo izgleda. Prezadovoljna sam.
minus
Jedna od dvije komode mi je dosla oštećena ( ogrebotina) međutim nisam reklamirala zato što je na mjestu koje se ne vidi..
Ormar Blanco 19
Ilija (01.12.2023) : Ormar se uklopio uz ostali namještaj
+ več
plus
izgled
minus
nema
Ormar s kliznim vratima Dome DO8-24 - hrast sonoma
darko (04.02.2023) : jako lijep i veliki prostor. prekrasnog dizajna s dekorima. preporučujem svima koji vole takav dizajn. i naravno dobro se slaže ako uzmete i krevet s ormarićima. povoljno.
+ več
plus
veliki prostor
minus
nema
Spavaća soba Roma
matija (26.01.2023) : nema izlozenu cijenu
+ več
GOR